• Přeskoč na obsah
 • Přeskoč na levé menu
 • Přeskoč na horní menu
 • Půjčovna nářadí

  Volejte zdarma 800 500 600
  Sauna legend sliderSauna forte sliderSauna solide sliderSauna black slider  

  Půjčovna nářadí


  Půjčujeme značkové elektrické ruční nářadí, které je vhodné pro stavbu saun. Podle potřeb našich zákazníků neustále tento sortiment doplňujeme a obnovujeme. Dobu zapůjčení strojů přizpůsobujeme potřebám zákazníka. K našim strojům půjčujeme široký sortiment příslušenství a na prodejně je možné zakoupit spotřební materiál. V případě zájmu či dotazů kontaktujte prosím naši půjčovnu na tel: 606 646 269

  Půjčovna nářadí finskasauna

      Ceny:

   
  Cena včetně DPH na 1 den
  Kauce
  Pily pokosové    
  Pokosová pila Hitachi   530 Kč 10 000 Kč
       
  Pneumatické nářadí    
    Pneu sponkovací pistole
  Bosch:
    255 Kč  3 500 Kč
  Pneu hřebíkovací pistole Makita   200 Kč  1 500 Kč
  Kompresor Hitachi   310 Kč  5 000 Kč
       

  Vrtací aku šroubovák
     
   Akuvrtačka  320 Kč  5 000 Kč

   


  Při nákupu materiálu nad 30000 Kč (dřevo, dveře atd.) Získáváte kredit na půjčení nářadí na jeden víkend zdarma. Možnost osobního odběru v Brně nebo poslání nářadí společně s materiálem po zaplacení kauce. Vrácení nářadí je potom možné opět osobně nebo po domluvě přepravní společností. Při vypůjčení je potřeba vyplnit smlouvu o výpůjčce (připravíme na místě či stáhněte zde). 
   

  Půjčovní řád

   

  Úvodní ustanovení  Tento půjčovní řád je závazný pro pronajímatele na straně jedné a nájemce (zákazníka) na straně druhé. Smluvní vztah ve věci zapůjčení nářadí vzniká podpisem půjčovní smlouvy a řídí se dle tohoto půjčovního řádu.


   Uzavření smlouvy


  Pro uzavření smlouvy je třeba, aby zákazník: a) byl starší 18 let, b) předložil 2 platné doklady určující jeho totožnost (za průkaz totožnosti se považuje občanský průkaz, pas, řidičský průkaz, rodný list, služební průkaz policie), c) složil kauci určenou půjčovnou, jejíž výše se řídí hodnotou půjčovaného nářadí. Technický stav půjčovaného nářadí je kontrolován pronajímatelem i nájemcem při vydávání i při vracení stroje – případné závady se uvedou v půjčovní smlouvě (závady, které nebrání řádnému a bezpečnému užívání). Nájemce se zavazuje používat předmět pronájmu pouze pro práce, na které je určen, v souladu s dodržováním předpisů BOZ a používáním ochranných pomůcek.

   Ceny půjčovného


   Ceny půjčovného jsou smluvní a jsou uvedeny v ceníku půjčovny na provozovně a na této straně.

   Povinnosti nájemce (zákazníka)  Lhůta půjčky je uvedena na půjčovní smlouvě a je závazná. V případě, že zákazník půjčené nářadí potřebuje déle, je povinen půjčovní smlouvu prodloužit telefonicky nebo emailem. V případě překročení 24hod. lhůty půjčení: o 1 hodinu – platba se zvyšuje o 1/4 denní sazby, o 3 hodiny – platba se zvyšuje o 1/2 denní sazby, o 5 hodin – platba se zvyšuje o jednodenní sazbu. V případě, že dojde k poruše vypůjčeného nářadí v rozsahu, který brání jeho řádnému využití, je třeba tuto skutečnost okamžitě reklamovat. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel a půjčovné bude účtováno v plné půjčovní době. Zákazník nesmí žádným způsobem do vypůjčeného nářadí zasahovat, případně jej opravovat. V případě, že toto nedodrží, ponese všechny náklady vzniklé takovým zásahem. Poškození motorického rázu jsou rizikem půjčovny, pokud nedošlo k prokazatelnému přetížení stroje, tj. extremnímu namáhání (týká se i nástrojů). Mechanická poškození hradí zákazník – např. poškozený kabel či pádem, přejetím či jiným způsobem poškozený stroj. Náklady spojené s opravou tohoto poškození mohou být hrazeny ze složené kauce buď při vrácení stroje (pokud je lze ihned stanovit), nebo zálohově.

  Upozornění


  Prosíme zákazníky, aby si při předvedení a převzetí stroje zkontrolovali jeho stav. V případě poškození nástroje účtuje pronajímatel poměrnou hodnotu počítanou z ceny nového nástroje. V případě odcizení či ztráty půjčeného nářadí dle rozpisu v nájemní smlouvě uhradí nájemce zůstatkovou hodnotu z pořizovací ceny, kterou stanoví pronajímatel.